• Overview - 11 Years
  • Overview - Opens
  • Rules and Guidelines
  • Fixtures and Results
  • Further Representation
  • Archives/History
  • School Based Competitions
Event

MacKillop Rugby League 11 Years Selections

Eligibility

Refer to Diocesan information

Date

Friday 30th April 2021

Venue

Canberra

Closing Date

Refer to Diocesan information

Cost

Refer to Diocesan information

What to Bring

Refer to Diocesan information

Contact

Refer to Diocesan information

Event

MacKillop Rugby League Open Selections

Eligibility

Refer to Diocesan information

Date

Friday 30th April 2021

Venue

Canberra

Closing Date

Refer to Diocesan information

Cost

Refer to Diocesan information

What to Bring

Refer to Diocesan information

Contact

Refer to Diocesan information

Fixtures and Results

MacKillop Rugby League – 11 Years Boys

Cobi Ryan-Last                  St Michael's, Daceyville

Jayden Tuione                   Regina Coeli, Beverly Hills 

Izac Pepa                             Good Shepherd, Plumpton

Marvrix Tauasa                  Holy Family, Emerton

Thomsa Pembleton         Henschke Primary School, Wagga Wagga

Nickolas Andary                 St Monica's, Richmond

Randy Ennis                        St Joseph's, Como

Noah Puleta                       Our Lady of Lourdes, Baulkham Hills

Lucas Aholahi                     Our Lady of Mt Carmel, Wentworthville

Deon Haynes                     Our Lady of Mt Carmel, Mt Pritchard

Billy Beetson                      St Mary St Joseph, Maroubra Beach 

Denham Tsagalas             St Gregory's Junior, Gregory Hill

Justin Kazzi                         St Mel's, Campsie 

Harry Rynehart                 Henschke Primary School, Wagga Wagga

Flynn Coady                       St Aloysius', Cronulla

Kai Guarino                         St Mary St Joseph, Maroubra Beach

Tahi Dimond                      Stella Maris, Shellharbour

 

MacKillop Rugby League – Opens Boys

Leonardo Valdmanis                 St Gregory’s Junior, Gregory Hill

Caden Burns                            St Francis Xavier’s, Lurnea

Nate Sinkovic                           St Andrew’s, Malabar

Sydney Israel                           St Aidan’s, Maroubra Junction

Samuel Patterson                    St Brigid’s, Coogee

Ruben Evans                           Sacred Heart Primary School, Kooringal

Charbel Elias                            Our Lady Queen of Peace, Greystanes

Marlowe Young                        St Joseph’s, Goulburn

Luke Clunes                             St Thomas Aquinas, Springwood

Dylan Nassif                            Our Lady Queen of Peace, Greystanes

Lucas Nassif                            Our Lady Queen of Peace, Greystanes

Jackson Gray                           St Margaret Mary, Randwick North

Miha Knevitt                             St Angela’s, Castle Hill

Marcus Desira                          St Gregory’s Junior, Gregory Hill

Alex Cairoli                               Holy Family, Menai

Will Pearson                             Our Lady of the Way, Emu Plains

Oscar McCann St Mary's, Young

 

 

NSWPSSA Rugby League 11 Years Championship

Tuesday 1st -  Thursday 3rd June 2021
Kiama

NSWPSSA Rugby League Opens Championship

Tuesday 16th - Thursday 18th  June 2021
Tamworth

School Sport Australia Rugby League Opens Championship

Date TBC
Lark Hill Sports Complex
Warnbro Sound Ave, Port Kennedy WA

 

NSWPSSA Opens Rugby League Team 2021

Role

Name

School

Association

Player

Syd Israel

St Aidan's, Maroubra Junction

MacKillop

Player

Jackson Gray

St Margaret Mary, Randwick North

MacKillop



Archives/History

Independent & Catholic Schools Rugby League Knockout

The I&CPS Kockout is conducted by NRL on behalf of NSWCPS.
All Catholic Primary schools affiliated with NSWCPS are eligible to enter.
For further information please contact your local development officer.

Tab 8 Heading

Tab 9 Heading

Tab 10 Heading

Event Calendar